Bağcılar spor salonu

Vücut geliştirme ya da fitness için spor salonu mu arıyorsunuz? İstanbul Bağcılar’da moodfithouse spor salonu olarak hizmet veriyoruz. Bağcılar fitness salonumuz daha estetik bir görünüme kavuşmanız için birebir özel olarak tasarlandı.  Bayanlara özel salonumuz  ve Erkeklere özel spor salonumuz ile sadece sizlerin ihtiyaçları düşünülerek kardiyo bisikletlerinden halterler, ağırlık gibi ekipmanlara kadar tüm ihtiyaçlarınız için her ekipman eksiksiz olarak salonumuzda mevcuttur. 

Bağcılar spor salonumuzda yapacağınız kas geliştirici egzersizler ile birlikte koşma bisiklete binme kardiyo antrenmanları ve çeşitli kas gruplarınızı çalıştıracak her türlü makineler ve özel spor hocaları ile sizleri bekliyor.

Bağcılar bayanlara özel spor salonu

İstanbul Bağcılar bayanlara özel spor salonumuz karma salonumuzda ayrı olarak dizayn edilmiştir. Sadece bayanlara özel fitness programları ve ağırlık programları ile bayan hocalarımız ile uzman antrenörlerimizden destek alabilirsiniz.

Bayanlara özel hazırlanmış diyet programları ile hayalini kurduğunuz fit vucuda kavuşabilir ve bayanlara özel aktiviteler ile sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bağcılar spor salonu fiyatları

İstanbul Bağcılar spor salonu fiyatları büyüklüğe ve konumuna göre değişmek de olsa da genel olarak 200 TL ve 1000 TL arasında fiyatlanmatadır. Bağcılar spor salonu arıyorsanız ilgili numaralarımızdan bizleri arayarak uygun fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz

Bağcılar meydan fitness salonları

İstanbul Bağcılar Meydan’da bulunan fitness salonları arasında en Merkezi konumda yer alan salonumuz fitness antrenmanlarınızı kardiyo antrenmanlarınız ağırlık antrenmanlarınız için özenle döşenmiştir. Bağcılar meydan tam merkezde yer alan salonumuz ile uzun zamandır tüm Bağcılar’da spor salonu fitness hizmeti vermektedir.

Bağcılar moodfithouse spor salonu özellikleri

Kadınlara özel ve karma Bağcılar Spor salonumuzda dambıl, eliptik bisiklet, koşu bantları, soyunma odaları, özel duşlar, doktor, özel eğitmenler ve fitness antrenörleri bulunmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
MOODFİTHOUSE'A HOŞGELDİNİZ
Nasıl yardımcı olabiliriz?